KIA Sportage 1,6 TGDI Gold Aut. *ACC, LED, RFK"
| KM: | 15.000 km |
| EZ: | 04/2025 |
| Leistung: | 110 kW / 150 PS |
| Kraftstoff: | Benzin |
| Antrieb: | Vorderrad |
| Getriebe: | Automatik |
| Hubraum: | 1598 cm³ |
| KM: | 15.000 km |
| EZ: | 04/2025 |
| Leistung: | 110 kW / 150 PS |
| Kraftstoff: | Benzin |
| Antrieb: | Vorderrad |
| Getriebe: | Automatik |
| Hubraum: | 1598 cm³ |
| KM: | 162.250 km |
| EZ: | 07/1982 |
| Leistung: | 150 kW / 204 PS |
| Kraftstoff: | Benzin |
| Antrieb: | Hinterrad |
| Getriebe: | Automatik |
| Hubraum: | 3839 cm³ |
| KM: | 500 km |
| EZ: | 08/1965 |
| Leistung: | 96 kW / 131 PS |
| Kraftstoff: | Benzin |
| Antrieb: | Hinterrad |
| Getriebe: | Schaltgetriebe |
| Hubraum: | 1991 cm³ |